Ocieplanie podłóg i fundamentów


Ochrona fundamentów jest doskonałym zabezpieczeniem budynku przed wilgocią oraz niszczeniem. Izolacje natryskowe pozwalają na możliwie jak najszybsze i jak najdokładniejsze wykonanie takiego zabezpieczenia. Pianka poliuretanowa jest lekka i wyróżnia się doskonałą przyczepnością. Tworzy bardzo szczelną i trwałą powłokę ochronną.

Pianka poliuretanowa, wykorzystywana przez nas w codziennej pracy jest materiałem powstającym na bazie żywicy i specjalnego utwardzacza. Do połączenia obu komponentów zachodzi w reaktorze natryskowym, przy użyciu wysokiego ciśnienia. Przez nas technika sprawia, że piana PUR jest zawsze równomiernie naniesiona na powierzchnię, tworząc tym samym spójną, jednolitą powłokę.

Dzięki charakterystycznym właściwościom materiału – niemal natychmiast po naniesieniu na powierzchnię, dla której ma być izolacją, tworzywo PUR pęcznieje, dokładnie wypełniając tym samym wszelkie nierówności. Materiał samoczynnie wnika we wszelkie niedostępne przestrzenie, co pozwala całkowicie zredukować efekt tzw. mostów termicznych.Drogi kliencie, wybierz świadomie i nie pozwól się zwieść tańszą i cieńszą warstwą izolacji, oferowaną przez innych wykonawców!


Aktualna oferta