SPARGO

Budownictwo energooszczędne stało się standardem jako odpowiedź na wyzwania przyszłości i nowy kierunek rozwoju branży. Nowa technologia pozwala ograniczyć zużycie energii, zminimalizować straty ciepła oraz zmniejszyć koszty eksploatacji. Korzystanie z nieodnawialnych źródeł energii, których zasoby drastycznie zanikają, w przyszłości będzie wiązało się ze znacznym wzrostem kosztów w przyszłości. Warto więc, już dziś zwrócić uwagę na nowoczesne, ekonomiczne technologie izolacji budynków. Miejsce starych, nieekonomicznych rozwiązań zajmują nowe, innowacyjne metody izolacji budynków, chroniące przed generującymi koszty stratami ciepła. Firma SPARGO powstała w odpowiedzi na wyzwania nowoczesności i potrzebę nowych rozwiązań docieplania – świadcząc innowacyjne usługi izolacji pianką poliuretanową.

Nasza wiedza i umiejętności to efekt wieloletnich doświadczeń. Wciąż kładziemy nacisk na znajomość nowoczesnych technik i technologii oraz rozwijanie kompetencji naszego zespołu.

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy i specjaliści. Wyróżnia nas profesjonalizm, znajomość nowoczesnych technologii ociepleń i stałe dążenie do podnoszenia kwalifikacji.

Dbamy o renomę naszej firmy i satysfakcję klientów, dlatego za każdy projekt i jego wykonanie bierzemy pełną odpowiedzialność - na każdym etapie realizacji

Stosowanie najwyższej jakości sprzętu renomowanych światowych producentów zapewnia doskonałe parametry wykonywanych przez nas izolacji. Posiadamy własny agregat prądotwórczy a także kamerę termowizyjną.

Korzystamy z najlepszych i sprawdzonych materiałów wspierając polską gospodarkę. Z doświadczenia wiemy, że Polskie produkty to najwyższa jakość, której na której możemy polegać.

Wciąż się rozwijamy i poszerzamy nasze możliwości, rozszerzając naszą infrastrukturę o nowe biura i magazyny.

Każdy projekt jest inny, dlatego za każdym razem wykorzystujemy maksimum naszego potencjału, aby zakończyć prace na najwyższym możliwym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb.

Na życzenie klienta korzystamy z materiałów renomowanych firm niemieckich i hiszpańskich.

Standardowe materiały wykorzystywane dotąd przy termoociepleniach nie spełniają wymagań wydajności. Bardzo szybko ulegają niekorzystnym zmianom, w przeciwieństwie do niezwykłej trwałości, jaka charakteryzuje pianę poliuretanową.

Korzystając z własnych doświadczeń oraz obserwacji tendencji rynkowych, w trakcie naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w zakresie nowoczesnych technologii stosowanych w termoizolacji i przetwórstwie poliuretanów.