Ocieplanie poddaszyDzięki ocieplaniu metodą natryskową cały budynek może zwiększyć swój komfort termiczny oraz poprawić standardy energooszczędności. Ocieplanie poddasza w naszym wykonaniu przebiega sprawnie oraz całkowicie bezpieczne dla konstrukcji budynku i jego mieszkańców. Wykonywane przez nas izolacje natryskowe służą nie tylko zwiększeniu potencjału energooszczędności budynku. Pozwalają również na stworzenie skutecznej bariery akustycznej, a tym samym – zwiększenie komfortu panującego wewnątrz budynku.

Ułatwiają także pełną adaptację różnych przestrzeni, zwłaszcza poddasza. Pianka poliuretanowa, wykorzystywana przez nas w codziennej pracy jest materiałem powstającym na bazie żywicy i specjalnego utwardzacza. Do połączenia obu komponentów zachodzi w reaktorze natryskowym, przy użyciu wysokiego ciśnienia. Przez nas technika sprawia, że piana PUR jest zawsze równomiernie naniesiona na powierzchnię, tworząc tym samym spójną, jednolitą powłokę.

Dzięki charakterystycznym właściwościom materiału – niemal natychmiast po naniesieniu na powierzchnię, dla której ma być izolacją, tworzywo PUR pęcznieje, dokładnie wypełniając tym samym wszelkie nierówności. Materiał samoczynnie wnika we wszelkie niedostępne przestrzenie, co pozwala całkowicie zredukować efekt tzw. mostów termicznych.

Ocieplanie dachów i stropodachówPrzeprowadzane najnowocześniejszymi metodami ocieplanie pianką pozwala nam na zabezpieczenie także konstrukcji dachów. Zyskują one w ten sposób nie tylko dodatkową ochronę termiczną, ale również wzmocnienie konstrukcyjne. Nie stanowi ona zagrożenia i dodatkowego obciążenia dla elementów nośnych budynku. Wykonywane przez nas izolacje natryskowe służą nie tylko zwiększeniu potencjału energooszczędności budynku. Pozwalają również na stworzenie skutecznej bariery akustycznej, a tym samym – zwiększenie komfortu panującego we wnętrzu budynku.

Pianka poliuretanowa, wykorzystywana przez nas w codziennej pracy jest materiałem powstającym na bazie żywicy i specjalnego utwardzacza. Do połączenia obu komponentów zachodzi w reaktorze natryskowym, przy użyciu wysokiego ciśnienia. Przez nas technika sprawia, że piana PUR jest zawsze równomiernie naniesiona na powierzchnię, tworząc tym samym spójną, jednolitą powłokę.

Dzięki charakterystycznym właściwościom materiału – niemal natychmiast po naniesieniu na powierzchnię, dla której ma być izolacją, tworzywo PUR pęcznieje, dokładnie wypełniając tym samym wszelkie nierówności. Materiał samoczynnie wnika we wszelkie niedostępne przestrzenie, co pozwala całkowicie zredukować efekt tzw. mostów termicznych. W celu stworzenia efektywnej i trwałej bariery termiczno-akustycznej pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami budynku należy sięgnąć po materiał lekki (niestanowiący dodatkowego obciążenia dla konstrukcji), o doskonałej przyczepności, łatwy w wykorzystaniu, niealergiczny oraz całkowicie bezpieczny dla domowników- wszystkie te wymagania bezkonkurencyjnie spełnia stosowana przez nas piana PUR.Drogi kliencie, wybierz świadomie i nie pozwól się zwieść tańszą i cieńszą warstwą izolacji, oferowaną przez innych wykonawców!


Aktualna oferta