Tylko teraz, w ofercie COMFORT, badanie budynku KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ jest całkowicie darmowe. Zapytaj o szczegóły na naszej infolinii lub napisz do nas!

Oferta specjalna czerwiec-wrzesień 2018.

Dwukomponentowy system surowcowy- do wytwarzania półsztywnej otwarto-komórkowej pianki poliuretanowej o niskiej gęstości metodą natrysku. System nie zawiera związków typu CFC, HCFC ani HFC. Zalecany do wytwarzania izolacji termicznych i akustycznych metodą natrysku przy pomocy specjalistycznych urządzeń wysokociśnieniowych. Stosowany może być jako izolacja ścian, sufitów i podłóg, a także strychów i poddaszy., Ze względu na swoją strukturę otwarto-komórkową system aplikowany musi być w taki sposób, aby wytworzona izolacja podczas użytkowania nie była narażona na długotrwałe naprężenia mechaniczne, a także na nawilżanie, kondensację pary wodnej oraz oddziaływanie warunków atmosferycznych. Przewidzieć również należy montaż odpowiednich barier termicznych i przeciw-zapłonowych (np. w postaci 12 mm płyt gipsowych) oddzielających izolację od wnętrza budynku, co pozwoli na spełnienie wymagań przeciwpożarowych. Piankę zabezpieczyć należy również przed promieniowaniem UV.

Kompleksowy koszt usługi, obejmujący zarówno:

  • Materiał,
  • Robociznę,
  • Materiały do zabezpieczania miejsc niepokrywalnych pianką (taśmy, folie),
  • Koszty energii elektrycznej.

Dysponujemy agregatem prądotwórczym o mocy 40 kw, nie obciążamy państwa instalacji elektrycznej, usługa obejmuje koszty energii. Dodatkowo po wcześniejszym ustaleniu badanie kamerą termowizyjna gratis.

Oferta standard
indywidualna wycena – 20 cm

Pianka polskiego producenta: POLYCHEM PUREX NG-0810 NF
Gęstość: 7-10 Kg/m3
Przewodnictwo cieplne: Lambda – (0.038)
Klasa palności: F (B-s1, d0)

Oferta comfort
55 złotych brutto - 20cm

Pianka polskiego producenta: POLYCHEM PUREX NG-0808 NF-B2
Gęstość: 7-10 Kg/m3
Przewodnictwo cieplne: Lambda – (0.034)
Klasa palności: E (B-s1, d0)

Oferta premium
60 złotych brutto - 20cm

Pianka hiszpańskiego producenta: POLIURETAN SPRAY S-OC-008E
Gęstość: 7-9 Kg/m3
Przewodnictwo cieplne: Lambda – (0.036)
Klasa palności: E (B-s1, d0)

Oferta dla przemysłu i rolnictwa

Pianka zamkniętokomórkowe o gęstośći 35 – 65 kg/m3.

  • PUREX NG-0428
  • PUREX NG-0428HG
  • PUREX NG-0440LD
  • PUREX NG-0440

Tego rodzaju realizacje wymagają indywidualnej wyceny. Skontaktuj się z nami - dzięki naszemu doświadczeniu będziemy w stanie osiągnąć dla Ciebie najwyższy stosunek jakości do ceny.

Materiał i karty techniczne